ДОСТАВКА
Отримати замовлення можна будь-яким з перерахованих нижче способів:1) Доставка кур'єром до дверей
Адресна доставка можлива при замовленні на сумму від 500грн.
При замовленні на суму від 1500 грн. і більше адресна доставка здійснюється безкоштовно.
Доставка можлива в понеділок, середу та п'ятницю2) Видача товару в магазині
Самовивіз можливий з будь якого з магазинів "Нахлебник"
за адресою Данилевського, 26 чи Мироносицька,49


3) Доставка в відділення "Нової Пошти"
(тільки певні періоди, наприклад Пасхальний тиждень)


Доставка здійснюється в найближче до вас відділення "Нової Пошти", по всій Україні.

Відправка замовлень відбувається протягом максимум 3-х робочих днів після підтверження оформлення замовлення.
Вартість доставки - згідно з чинними тарифами компанії-перевізника. При повній передоплаті замовлення на банківську карту на суму від 800 грн в разі відправки замовлення з одного магазину доставка здійснюється безкоштовно: за рахунок компанії.

Інтернет-магазин не несе відповідальності за ризик втрати або пошкодження товару після передачі його Перевізнику.

ОПЛАТА
Замовлення можна оплатити за допомогою електронної системи LiqPay,Замовлення передається в роботу одразу після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок.

У разі, якщо ви збираєтеся забрати замовлення в одному з магазинів «Нахлебник», ви оплачуєте тільки вартість товару.
Всі супутні комісії за грошові транзакції бере на себе наша компанія.ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
Пропозиція ФОП Сіренко С.Б. про укладення договору роздрібної купівлі-продажу дистанційним способом від 26.04.2020 року.Цей договір публічної оферти полягає між продавцем з одного боку і Покупцем, будь-якою особою, яка акцептувала цю пропозицію, з іншого.

Цей договір адресований невизначеному колу осіб.

Здійснюючи замовлення будь-якого товару або послуги на сайті http://www.nahlebnik.com/, ви підтверджуєте згоду з умовами цієї публічної оферти.

Ця Публічна оферта діє до моменту прийняття нової редакції оферти.1. Терміни та визначення

У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення і є її складовою невід'ємною частиною:

Продавець - ФОП Сіренко С.Б м Харків, вул. Данилевського, 26, тел. (057) 701-40-04; вул.Мироносицька,49 (057) 700-20-79; e-mail: nahlebnik.magazin@gmail.com

Користувач - будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту http://www.nahlebnik.com/, що приймає всі умови цієї оферти і яка має намір зробити замовлення Товару.

Покупець - будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту, що здійснює замовлення на сайті http://www.nahlebnik.com/ з метою покупки Товару і тим самим підтверджує свою згоду з усіма умовами даної оферти.

Інтернет-магазин - офіційний інтернет-магазин Продавця ФОП Сіренко С.Б, розташований за інтернет адресою http://www.nahlebnik.com/.

В рамках цього договору, поняття Інтернет-магазин і Магазин, а так само інтернет адреса http://www.nahlebnik.com/ і всі похідні від nahlebnik.com є рівносильними і трактуються автентично, по контексту оферти.

Товар - об'єкт угоди сторін; торти, хліб власного виробництва, печиво, кулінарія та інші продукти, представлені в офіційному інтернет-магазині з метою їх продажу.

Правила продажу - Правила продажу товарів в інтернет магазині nahlebnik.com/.

Акційна знижка - це знижка, яка надається на певний Товар. Розмір знижки вказується на сторінці Товару. Ціна на Товар вже вказана з урахуванням акційної знижки.2. Загальні положення

2.1 Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-Магазин за адресою: http://www.nahlebnik.com/.

2.2 Здійснюючи замовлення Товару в Інтернет-Магазині, Користувач погоджується з умовами продажу розміщених на сайті Товарів. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу і покинути сайт http://www.nahlebnik.com/.

2.3 Діючі умови продажу Товарів і розміщени на сайті інформація про Товари є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.4 Діючі умови можуть бути змінені Продавцем без повідомлення про це Користувачів та Покупціві в односторонньому порядку. Нова редакція умов цього договору вступає в силу з моменту її опублікування на сайті, якщо інше не буде передбачено самим договором.

2.5 Договір набуває чинності з моменту підтвердження в будь-якій формі Продавцем Покупцеві підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем замовлення на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном, вказаним на Сайті.

2.6 Повідомляючи Продавцю свій номер телефону та e-mail, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, залученими ним до виконання зобов'язань перед Покупцем. Дані можуть використовуватися з метою поширення інформації про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань перед Покупцем в рамках цієї Публічної оферти. Також, зазначені Покупцем дані можуть використовуватися для розповсюдження рекламних акцій, новин про акції, знижки, а також інших дій Продавця.

2.7 Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджуються з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за нього виконання.3. Предмет договору

3.1 Предметом цього Договору є надана Користувачу можливість купувати для особистих потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі інтернет-магазину http://www.nahlebnik.com/.4. Товар та порядок здійснення покупки

4.1 Продавець забезпечує наявність у себе представлених в Інтернет-магазині Товарів. Фотографії Товару є ілюстраціями до нього, і фактичний зовнішній вигляд Товару може відрізнятися від них. Супроводжуючі Товар описи не є вичерпними і можуть містити друкарські помилки. З метою уточнення інформації щодо даного Товару Покупець може в будь-який час звернутися до адміністрації магазину Продавця.

4.2 При відсутності у Продавця замовлених Покупцем Товарів, Продавець має право виключити вказаний Товар із Замовлення або анулювати Замовлення, повідомивши про це Покупця за допомогою електронного листа або зв'язавшись з ним по телефону.

4.3 Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних даних, яке зробило неможливим виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.4 У разі повної або часткової відсутності заздалегідь оплаченого Замовлення, Покупцеві пропонується заміна. У разі відсутності Товару на заміну вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, що обмовляється між Продавцем і Покупцем окремо або способом, яким Покупцем була здійснена оплата за Товар.

4. Дату доставки вибирає клієнт під час проходження процедури оформлення замовлення. Підтвердження замовлення надсилається шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем під час оформлення Замовлення або по телефону.

4.6 Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів у віртуальну корзину «Мої замовлення» і натиснувши кнопку «Оформити замовлення».

4.7 Оформити Замовлення на Товари можуть всі Покупці, незалежно від реєстрації. Замовлення обробляються і доставляються по Україні після оплати.5. Доставка Замовлення

Доставка кур'єром по місту Харків здійснюється з 10:00 до 20:00 три дня на тиждень (понеділок, середа, п'ятниця). Самовивіз з магазину за адресою Данилевського,26 щоденно з 10:00-19:00.

Довідкову інформацію про доставку Товару можна дізнатися в розділі «Оплата і доставка замовлення», який розміщений за адресою http://www.nahlebnik.com/kliyentam5.1 Способи, а також вартість доставки Товарів в залежності від способу оплати вказані в розділі http://www.nahlebnik.com/kliyentam
5.2 Доставка замовлень здійснюється по території України в певні дні року. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується самостійно перевізником «Нова пошта», виходячи з ваги Товару, регіону і способу доставки. Розрахувати доставку Покупець може самостійно на офіційному сайті «Нова пошта» https://novaposhta.ua/.

5.3 Відправка замовлень здійснюється у 2-денний строк від дати підтвердження замовлення. Під час доставки Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, вказаною в Замовленні в якості Покупця чи отримувача.

У разі неможливості отримання Замовлення Покупцем, Замовлення може бути вручене особі, яка може надати точні дані про Замовлення. Під час вручення Замовлення перевізник «Нова пошта» має право вимагати пред'явлення документа, який посвідчує особу одержувача.

5.4 Посилка доставляється на вказаний Покупцем склад перевізника «Нова пошта». Для отримання посилки необхідно пред'явлення паспорта та номера декларації. Номер декларації повідомляється Покупцеві будь-яким із способів: по телефону; за допомогою мобільного додатка viber; відправляється на вказану Покупцем адреса електронної пошти; за допомогою sms-повідомлення, що надсилається після відправлення замовлення.Адреси та телефони відділень перевізника «Нова пошта» - зазначено на офіційному сайті «Нова пошта» https://novaposhta.ua/.

Термін безкоштовного зберігання вантажу на складі «Нова пошта» становить 5 днів. За кожен день зберігання вантажу на складі «Нова пошта» понад зазначеного тимчасового періоду накладається пеня.

5.5 Відповідальність за випадкове пошкодження або знищення Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення в документах, що підтверджують доставку Замовлення, підпису Отримувача.6. Ціна та оплата товару

6.1. Ціна Товару зазначається в національній валюті і включає в себе всі передбачені українським законодавством податки.

6.2. Ціна Товару зазначається на Сайті. У разі неправильного зазначення ціни замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення з відкоригованої ціною або анулювання Замовлення.

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.4. Оплата здійснюється через: онлайн банківською платіжною карткою VISA/MasterCard, онлайн через інтернет-банкінг Приват24, готівкою в терміналах Приватбанку. Оплата готівкою або наложеним платежем не доступна.

6.5. Продавець має право надавати знижки на Товари і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови їх нарахування, вказані на Сайті, можуть бути змінени Продавцем в односторонньому порядку.7. Обмін і повернення Товару неможливий8. Конфіденційність і захист інформації

8.1 Персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Закона України «Про захист персональних даних» та Політиці конфіденційності компанії.

8.2 Персональні дані збираються виключно з метою дотримання вимог, які регулюють правовідносини у сфері бухгалтерського та податкового обліку, реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить три роки.

8.3 Надаючи свої персональні дані під час реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі з метою просування Продавцем товарів та послуг.

8.4. Продавець має право відправляти інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення на електронну пошту і мобільний телефон Користувача/Покупця з його згоди. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача/Покупця про Замовлення та етапи його обробки,відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

8.5 Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

8.6 Продавець не несе відповідальність за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

8.7 Продавець має право здійснювати запис телефонних розмов з Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: попереджати спроби несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або передачу третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України « Про інформацію».9. Термін дії публічної оферти

9.1. Діюча публічна оферта набуває чинності з моменту акцепту Користувачем/Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту публічної оферти.

9.2 Замовляючи Товар в Інтернет-Магазині, Користувач погоджується з умовами даної публічної оферти. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу та покинути сайт http://www.nahlebnik.com/.

10. Особливі умови

10.1 Продавець має право передавати свої права та обов'язки перед Покупцями третім особам.

10.2 Інтернет-Магазин та супутні сервіси можуть бути тимчасово/частково або повністю недоступні у зв'язку з проведенням профілактичних робіт або з інших технічних причин.Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупцям або без повідомлення.

10.3 До відносин між Користувачем/Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

10.4 У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача/Покупця, він повинен звернутися до Продавця з розміщеним на Сайті контактам. Усі виникаючі суперечки сторони зобов'язані намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі якщо сторони не дійшли згоди, спір буде переданий на розгляд в судовий орган відповідно до чинного законодавства України.